Naše služby
Kontaktujte nás
mobil: +420 602 328 609
Navštivte nás
Vzorkovna a prodejna Průběžná 1803/53,

Praha 10

Spolupracujeme

Marmoleum
www.marmoleum.cz

Dekory kolekce Marmoleum® home nadchnou svou rozmanitostí a barevností. Vybrat ten správný vzor můžete ze široké palety 47 dekorů v mnoha pestrý tónech.

Novilon
www.novilon.cz

Novilon® je svojí strukturou, vlastnostmi, vzhledem i kvalitou jedinečný měkčený vinyl nabízený v rolích 2,3 a 4 m šíře.

LinoFatra
www.fatrafloor.cz

S vinylovou podlahou Thermofix se setkáte jak v domácnostech, tak v komerčních prostorách prodejních center, vstupních halách a chodbách, kancelářích institucí, prostorách hotelů, restaurací a v halách s lehkou výrobou.

Meister
www.podlahy-meister.cz

Již po dlouhá léta je značka MEISTER symbolem vynikající kvality výrobků. Ke značce MEISTER patří kompletní nabídka s rozsáhlým příslušentvím od lišt až po osvětlení, které umožňuje docílit perfektní řešení pro podlahy, stěny a stropy.

Tarkett
www.tarkett.cz

S více než 130 lety zkušeností a působením ve stovce zemí světa je společnost Tarkett světovou jedničkou v tvorbě podlahových řešení pro domácí i profesionální prostředí.

Gerflor
www.gerflor-pvc.cz

Gerflor podlahy disponují širokou nabídkou PVC krytin a vinylových krytin s textilní nebo pěnovou podložkou.

Dollken
www.doellken.cz

Společnost Döllken CZ s.r.o., která oficiálně zastoupuje společnost Döllken Weimar GmbH, je specialista na podlahové lišty a podlahové profily.

Spolupracujeme