Tyto webové stránky používají cookies pro lepší uživatelský zážitek. Setrváním na stránkách souhlasíte s jejich použitím. Více informací… ×

Spolupracujeme

Dekory kolekce Marmoleum® home nadchnou svou rozmanitostí a barevností. Vybrat ten správný vzor můžete ze široké palety 47 dekorů v mnoha pestrý tónech.
Novilon® je svojí strukturou, vlastnostmi, vzhledem i kvalitou jedinečný měkčený vinyl nabízený v rolích 2,3 a 4 m šíře.
S vinylovou podlahou Thermofix se setkáte jak v domácnostech, tak v komerčních prostorách prodejních center, vstupních halách a chodbách, kancelářích institucí, prostorách hotelů, restaurací a v halách s lehkou výrobou.
Již po dlouhá léta je značka MEISTER symbolem vynikající kvality výrobků. Ke značce MEISTER patří kompletní nabídka s rozsáhlým příslušentvím od lišt až po osvětlení, které umožňuje docílit perfektní řešení pro podlahy, stěny a stropy.
S více než 130 lety zkušeností a působením ve stovce zemí světa je společnost Tarkett světovou jedničkou v tvorbě podlahových řešení pro domácí i profesionální prostředí.
Gerflor podlahy disponují širokou nabídkou PVC krytin a vinylových krytin s textilní nebo pěnovou podložkou.
Společnost Döllken CZ s.r.o., která oficiálně zastoupuje společnost Döllken Weimar GmbH, je specialista na podlahové lišty a podlahové profily.

Spolupracujeme