Tyto webové stránky používají cookies pro lepší uživatelský zážitek. Setrváním na stránkách souhlasíte s jejich použitím. Více informací… ×

Linoleum

Podstata podlahové krytiny vychází z toho co nás obklopuje - z přírody. Hlavní složkou je lněný olej získaný lisováním lněných zrn. Následným mísením s borovicovou pryskyřicí, dřevitou moučkou, vápencem a přírodními pigmenty vzniká směs, která je pod vysokým tlakem lisována na jutovou textilii. Výsledkem výrobního procesu, šetrného k životnímu prostředí, je plně přírodní podlahová krytina Marmoleum home, která nenarušuje křehkou ekologickou rovnováhu. Je nejvhodnější podlahovou krytinou pro alergiky a astmatiky.

Přírodní složky jsou tajemstvím nejen nenapodobitelného vzhledu, ale i unikátních vlastností. Linoleum je často voleno pro svoji trvanlivost a odolnost i do komerčních prostor, jako jsou školynemocnice apod.

Vzhledem ke specifickým vlastnostem, které vychází z přírodního charakteru Linolea, musí být pokládka prováděna odborníkem, který vlastní certifikát na pokládku tohoto materiálu.

Pokládka Linolea

Materiál se celoplošně lepí na vy-štěrkovaný podklad. Spojování jednotlivých pásů je prováděno svařováním za použití svařovací šňůry. Zvolit si můžete buď jednobarevnou, nebo vícebarevnou šňůru pro téměř neviditelný spoj.

Spolupracujeme